Oferta dla firmy

 • Kredyt firmowy

  Kredyt to najprostszy, najtańszy oraz najbezpieczniejszy sposób na zewnętrzne finansowanie potrzeb Twojej firmy. Proponuję kredyty obrotowe, ratalne, kredyty w rachunkach bieżących, które firma może wykorzystać na finansowanie bieżących potrzeb.

 • Kredyt inwestycyjny

  W każdej prawidłowo zarządzanej firmie nadchodzi moment, w którym osiąga się maksimum możliwości rozwoju przy posiadaniu własnej, często ograniczonej bazy kapitałowej. Wtedy właśnie trzeba podjąć decyzję o finansowaniu zewnętrznym. Zdecydowanie najtańszym
  i najbezpieczniejszym źródłem jest kredyt bankowy.

 • Kredyt deweloperski

  Jeśli jesteś deweloperem lub planujesz otworzyć działalności w tej branży, to jest idealny moment na rozpoczęcie inwestycji. Posiadam w ofercie szeroki wachlarz ofert dla małych projektów (do 5 mln PLN) oraz dla większych i średnich (do 35 mln PLN). Nie potrzebujesz biznesplanu, prognozy wyników ani projekcji przepływów finansowych - tym wszystkim zajmę się osobiście.

 • Faktoring

  Wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli firm proponuję faktoring, który jest najprostszą, a zarazem najtańszą formą upłynnienia kwoty zamrożonej w fakturze.

  Dzięki tej usłudze firma uzyskuje środki finansowe

 • Finansowania pomostowe

  Dotacje celowe ze środków Unii Europejskiej to znakomity sposób na rozwinięcie działalności lub atrakcyjnego projektu, na który w normalnym trybie wielu przedsiębiorców nie mogłoby sobie pozwolić. Jednak co do zasady Unia Europejka finansuje na ogół do 80% lub do 70% kosztów kwalifikowanych. Skąd zatem wziąć środki na brakujący udział własny? Tu z pomocą przychodzą banki, proponując kredyty pomostowe na brakujący udział własny lub finansowanie zaliczek na transze środków na realizację projektu. Kwota kredytu jest ściśle związana z wartości danego projektu oraz limitem na dany program unijny.

 • Leasing

  Leasing to dziś dla przedsiębiorcy najprostszy sposób
  na pozyskanie środka trwałego do firmy.

 • Restrukturyzacji zobowiązań firmowych

  Produkt ten jest dedykowany do właścicieli firm posiadających zobowiązania, zarówno bankowe, jak i publiczno-prawne, które powodują brak płynności w firmie. Dostępna jest prosta konsolidacja zobowiązań ze spłatą i rozłożeniem na dogodne raty, jak i restrukturyzacja w oparciu o nieruchomość zobowiązań wymagalnych. Warunki tego rodzaju finansowania są zależne od kondycji firm oraz wieku zobowiązań, a także ewentualnej wartości zabezpieczenia.

 • Ubezpieczenia dla firm

  Każdy przedsiębiorca prowadząc działalność jest wystawiony na szereg ryzyk. Począwszy od tych wynikających wprost z wykonywanej działalności, jak i tych nieprzewianych (np. ryzyko upadłości). Aby z pełną odpowiedzialnością wykonywać swój zawód lub prowadzić firmę trzeba ubezpieczyć się od następstw tych zdarzeń. Od lat współpracuję z najbardziej doświadczonymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, które proponują kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorców. Począwszy od prostego acz niezbędnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w życiu codziennym, po złożone propozycje banżowe np. dla prawników, architektów czy lekarzy. Wszystkich przedsiębiorców zachęcam do kontaktu ze mną, w celu porównana oferty dla swojej branży.